Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Antika Hakkımızda

Antika eşya alım konusunda yılların deneyimi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, elinizde kullanmadığınız ama kıymetli eşyalarınızı değerlendirmenize yardımcı oluyor. Antika olarak bir eşyanın değer kazanması için öncelikle eski ve kıymetli olması gerekir. Antika eşyalarınızı alma konusunda hassas ve titiz çalışma yapan ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınızı özenle değerlendiriyoruz. Elinizde bulundurduğunuz antika eşyalarınızın değer saptanması konusunda profesyonel çalışanlarımız ile birinci sınıf hizmet sunan firmamız geniş ürün yelpazesi ile antika eşya alım hizmeti sunuyor. Ücretsiz sunulan ekspertiz hizmetlerimiz ile adresinize gelerek antika eşyalarınızı yerinde inceleyen ekip arkadaşlarımız ile hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hangi Antika Eşyaları Alıyoruz

Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden antika eşya alım hizmeti sunan firmamız, birçok eşyayı sizden alarak anında ödemesini gerçekleştiriyor. Antika olarak sizden aldığımız eşya kategorileri arasında antika yağlı boya tablolar, antika ipek halılar, antika eski ahşap mobilyalar, antika gümüşler, antika el yazması kuranı kerim, antika plak ve müzik aletleri gibi geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Elinizde bulundurmuş olduğunuz tüm bu eşyaları profesyonel ve müşteri odaklı çalışanlarımız ile sizlere veriyoruz. Detaylı bilgi ve hizmet kalitemiz hakkında bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerinden bize ulaşarak satmak istediğiniz antika eşyalarınız hakkında nasıl bir yol izleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Antika Eşyalarınızı Uzman Arkadaşlarımız İle İnceliyoruz

Uzun yılardır sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız, antika eşya konusunda deneyimli çalışanlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Antika eşyalarınızı satmak istediğinizde bizi arayarak ekspertiz hizmetinde bulunabilir ve kısa sürede adresinize gelen arkadaşlarımızın inceleme sonucunda belirlediği fiyatı kabul etmeniz halinde anında ödeme yaparak antika eşyalarınızı sizden alıyoruz.

Antika Eşya Alımında Güvenilir Ve Kurumsal Hizmet Sunuyoruz

Eskiyen ve değerli antika eşyalarınızı satarak gelir elde etmek istiyorsanız, değerinde alım hizmeti sunan firmalarla iletişim kurmalısınız. Firmamız antika eşya alımında değerinde fiyat belirleyerek birinci sınıf hizmet sunan kurumsal antika eşya alım hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak için siz de firmamızı tercih ederek antikalarınızı değerinde ve güvenle satabilirsiniz.