Home / Antika Eşya / Ataşehir Antika Eşya Alıcıları

Ataşehir Antika Eşya Alıcıları

Ataşehir Antika Eşya

Bazı insanlar koleksiyonlar yaparak eski ancak değer olarak yüksek olan saat, kalem, radyo, pikap, kılıç gibi ürünleri saklamaktadır. Onlara büyük bir özenle bakmakta ve koleksiyonlarını her zaman geliştirmeye çalışmaktadır. Ataşehir antika eşya alanlar olarak sizin sahip olduğunuz bu değerli eşyaları değerinde almaktayız. Böylelikle koleksiyonlarınızda rahatlıkla revizyonlar yaparak yeni ürünleriniz için kaynak oluşturabilirsiniz.

Zaman zaman koleksiyoncular sahip oldukları bu değerli ürünleri satmak isteyebilmektedir. Bu durumda ise gerçek değerini bilen bir kişiye satmakta zorluk çekebilirler. Çünkü eski eşyaların gerçek değerini sadece bu konuda uzman olan kişiler bilebilmektedir. Ataşehir antika alıcıları olarak bizler bu konuda uzman olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Eski zamanlardan kalmış olan eşyaların markalarına, o antik durumlarına göre çok iyi bir analiz yapmaktayız. Yaptığımız analizler sonucu ise gerçek değer kolaylıkla ortaya çıkmaktadır. Bu imkan sayesinde koleksiyon sahipleri ise zarar görmeden satışlarını gerçekleştirebilmektedir.

Ataşehir antika mobilya alan yerler olarak bizlere birçok eşya satabilirsiniz. Özellikle tarihi değeri olan bir döneme ait izler taşıyan parçalar oldukça yüksek değerlere alınabilmektedir. İstanbul merkezli çalışan bizler aynı zamanda talepleriniz doğrultusunda farklı şehirlere giderek de eşyaları yerinde görerek gerçek bir değerinin olup olmadığına bakarak sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin her zaman en iyi hizmeti alması içinde alım satım işlemlerini en kolaya indirerek sizin kolay bir şekilde satışınızı gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

Üç aşamada satış işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Öncelikle bizlere satmak istediklerinizin fotoğraflarını ulaştırabilirsiniz. Bizler gerekli ön incelemeleri yaparak sizlere ön fiyat teklifi vermekteyiz. Daha sonra sizin adresinize gelerek eşyaları yerinde görmekteyiz. Eşyalar gerçekten orijinal ve fotoğraflardaki gibiyseler son aşama olarak anında ödemenizi yaparak eşyaları sizlerden almaktayız. Bu süreç zarfında sizin yapmanız gereken sadece bizlere fotoğrafları ulaştırmak ve adresinizi bizimle paylaşmaktır.

Sizlere özenle sunduğumuz bu hizmeti sayesinde hiç beklemeden satış yapabilirsiniz. Ürününüzü satmak için herhangi bir nakliye süreci ile ilgilenmenize gerek yok. Ödeme için beklemenize gerek yok. Değerinin altında satmak gibi bir sorunla uğraşmazsınız. Böylelikle satışlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirerek eşyalarınızı nakde çevirebilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir