Home / Antika Eşya / Antika Tombak Alanlar

Antika Tombak Alanlar

Antika Tombak Alan Yerler

Antika tombak alanlar denildiğinde kuşkusuz ilk önce tombağın tarihi geçmişi merak ediliyordur. Tombak sanatı, tarihi eserlere ve geçmişe bakıldığında dönemin padişahlarına hediye olarak verilen ender eserler arasında yerini alırdı. Altın ve cıvanın birbiri ile karıştırılıp harmanlama işleminden sonra ortaya çıkarılan bakır eşyanın günümüzde halen pek çok yerde bulunan kitabe, kap, kaçak ve uygulanan çeşitli sanat dallarında görüldüğü biliniyor. Şimdilerde özellikle Topkapı sarayında silah bölümünün tombak sanatı ile yapılmış pek çok eşyanın üzerinde sergilendiğini görebilirsiniz. Firmamız yıllardır hizmet verdiği antika eşya üzerine yaptığı çalışmalarda öncelikli olarak tombak sanat eserlerinin alımını gerçekleştirmektedir. Sizlerde elinizde bulunan tombak ürününü değerinde elden çıkarmak istiyorsanız bir an önce bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Antika Tombak Nasıl Çözümlenir?

Antika tombak alım antika tombak satım konusunda da uzmanlığını ortaya koyan firmamız,bir eşyanın antika olmasını anlamak için ilk önce eşyanın bulunduğu dönemi, yapıldığı yer ve zamanı, hangi usta sanatçının ellerinden çıktığını yaptığı küçük bir incelemeden sonra anlayabilmektedir. Örneğin ilk önce kullanılan malzeme dikkat çekmektedir. Daha sonra model ve rengine bakılarak, hangi kıymetli ustanın ellerinden çıktığını anlayabilecek kapasitede ekspertiz çalışması yaparak tüm antika eşya değerindeki ürünlerinizin alımını gerçekleştirmektedir. Eğer sizlerde evinizde uzun yıllardır antika değerinde ki bir eşyayı koruyarak bu günlere gelmesine vesile olabildiyseniz bizlere istediğiniz kanaldan ulaşarak alım yapmamıza yardımcı olabilirsiniz. Bulunduğumuz bölge itibariyle kolay ulaşılabilir bir konuma sahip olan firmamız her türlü tombak ürünlerinizi değerinde ve nakit alım yaparak sizleri mağdur etmekten kaçınır. Bu sebeple bizleri tercih edebilirsiniz.

Antika Tombaklama İşlemi Yapılan Eserler

Antika tombak alan yerlerarasında her zaman deneyimin şart olduğunu öne sürüp, kurumsal kimlik adı altında hizmet veren firmalar arasında yerini almaktadır. Bunu düşünerek özellikle Osmanlı mimarisi üzerine öncelik veren ve tombak ibrik, leğen, askeri eşyalar, tas, sahan, hamam tası, su tası, güğüm, fincan tepsisi, kandil, körüklü fener ve şamdan gibi eşyalardan oluşan özellikle Anadolu, Ortadoğu ve Balkanlar’ da yaşayan insanların eşyalarına talip olmaktayız. Tombaklama işlemi sonucunda altın görünüme kavuşturulan ürünlerin alımını gerçekleştiren firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinerek başladığı bu yolda kurumsal kimliğini de ortaya koyarak yukarıda ki özelliklere sahip olan tombak eşyalarınızın alımını gerçekleştirmek için buradadır. Uzman ekibimizin destek vermesini sağlayabilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Piyano Alan Yerler

Antika Piyano Alanlar

Antika Piyano Alan Yerler Antika piyano alanlar, antika eşya alanlar olarak tüm bilgi birikim ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir