Home / Antika Eşya / Beylikdüzü Antika Eşya Alıcıları

Beylikdüzü Antika Eşya Alıcıları

Beylikdüzü Antika Eşya

Sahip olduğumuz bazı değerler zaman içerisinde bizlere maddi kazanç sağlayabilir. Eski zamanlardan kalma, bizlere aile büyüklerimizden kalmış veya başkasından aldığımız nadir bulunan eşyaları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Her ne sebeple olursa olsun satışını gerçekleştirmek istediğiniz bu değerleri konusunda uzman olan kişiler aracılığı ile değerlendirmeniz çok önemlidir. Beylikdüzü antika eşya alanlar olarak sizlere bu konuda profesyonel hizmet sunarak en iyi şekilde satış işlemini gerçekleştirmenizi sağlamaktayız.

Günümüzde eski zamanlardan kalan eşyalar git gide çoğalmaktadır. Bu konuya daha çok kişinin ilgi duyması koleksiyoncuların sayısını artırmıştır. Bu nedenle de eski zamanlara ait olan eşyaların nadirliği artmış ve böylelikle kıymetlerinde de artma yaşanmaktadır. Sahip olunan bu eşyalar zaman zaman satmakta istenebilir. Bazı kişiler bu eşyaları müzayedelerde satarken bazıları ise Beylikdüzü antika alıcıları olarak bizlerle iletişime geçmektedir.

Firmamızın verdiği hizmet sayesinde eşyanızı satmanız çok kolay olmakla birlikte değerinde satmış olmanız sizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Konusunda uzman olan firmamız sizler için kolay bir satış prosedürü uygulamaktadır. Böylelikle satışınızı yapmak için günlerce beklemenize hiç gerek yok. Çok kolay birkaç adımı atarak sizlerde eşyalarınızın anında satışını sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle satmak istediklerinizin fotoğraflarını çekmeniz gerekecektir. Firmamız ön incelemeyi fotoğraflardan yapacağı için fotoğrafların net ve eşyanın her detayını gösterir olması önemlidir.

Çektiğiniz fotoğrafları bizlere Whatsapp veya mail yolu ile ulaştırmanız mümkündür. Bizler gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyerek eşyanıza ön fiyat teklifi vermekteyiz. Eğer sizler bu teklifimizi kabul ederseniz bir sonraki adım olarak eşyanızı İstanbul’da bulunan adresinizden teslim almaktayız. Bu konuda nakliye için kendi araçlarımızı getirmekte ve sizlerin nakliye ile ilgili herhangi bir çalışma yapmanıza gerek bırakmamaktayız. Eşyalarınızın orijinalliğini yerinde inceledikten sonra eşyalarınızı anında aldığımız gibi ödemenizi de anında nakit olarak yapmaktayız.

Beylikdüzü antika mobilya alan yerler olarak çok geniş bir hizmet sunarak her türlü eski değeri olan eşyalarınızın alışını yapmaktayız. Gerekli incelemeler sonrasında eşyanızın değer olması durumunda satış hemen gerçekleşmektedir. Firmamız her zaman müşterilerimizin memnuniyetini hedeflediği için ödemelerini nakit ve anında yapmaktadır. Bu sayede sizlerde satışınızı hemen yapabilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir