Home / Antika Eşya / Çekmeköy Antika Eşya Alıcıları

Çekmeköy Antika Eşya Alıcıları

Çekmeköy Antika Eşya

Atalarımızdan bizlere bazı mobilyalar hatıra kalabilir. Koltuklar, sehpalar, sandalyeler gibi birçok eşya eski ancak kaliteli bir şekilde bizlerle birlikte yaşayabilir. Bu eşyalar aslında belirli bir değere sahiptir ve eski olmalarından dolayı yüksek madde değere sahiptirler. Çekmeköy antika eşya alanlar olarak da sizlerin sahip olduğu bu eşyaları değerlendirmenizi sağlamaktayız. Kullandığınız veya artık kullanmaktan vazgeçtiğini bu tür eşyaların alımı tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Bu konuda uzman olan firmamız sizlere kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Çekmeköy antika mobilya alan yerler olarak özellikle eski zamanlarda üretilmiş ve günümüze kadar gelmiş koltuklar büyük ilgi çekmektedir. Günümüz teknolojisi ile üretilen koltuklar da oldukça sağlamdır ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. Ancak eski zamanlarda bu teknoloji olmadığı için koltuklar el yapımı üretilmektedir. Bu tarz üretimler ise uzun süreler aldığı gibi kaliteli ağaçlar kullanılmaktadır. Tabi tamamen el işçiliğinin olması da hem koltukların kaliteli olmasını sağlamakta hem de işlemelerindeki sanatın değerini artırmaktadır.

Mobilyaların iskeletlerinin yanı sıra kumaşları da oldukça kaliteli bir şekilde eski zamanlarda kullanılmaktadır. Çok özel kumaşlardan yapılan bu koltuklar günümüzde yüksek değerlere sahip olmaktadır. Özellikle nadir bulunan özelliklere sahip olmaları değerlerini kat kat artırabilmektedir. Çekmeköy antika alıcıları olarak sahip olduğunuz bu özelliklere sahip sadece koltuk değil her türlü mobilyayı sizlerden almaktayız. Bu sayede sahip olduğunuz bu değerleri nakde çevirmeniz mümkün olmaktadır.

Bu mobilyaları kendi çabalarınız ile de satmaya çalışabilirsiniz. Ancak bu tarz eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş eşyaların gerçek değerini bilen kişilerin sayısı oldukça azdır. Gerçek değerin tespit edilmesi için bu konuda uzman olunması gerekir. Eski eşyalar konusunda uzman olmak içinde bu mesleği severek yapmak ve uzun yıllar çalımalar yapmış olmak gerekir. Bu konuda sizlere uzun yılardır edindiğimiz deneyim ve bilgi, birikimimizi sunarak en doğru fiyat tekliflerini vermekteyiz.

Bizleri tercih ettiğinizde İstanbul’da herhangi bir adresten de bu eşyalarınızı almaktayız. Mobilyalar genel olarak ağır eşyalar olduğu için sizleri nakliye süreçleri ile yormadan eşyalarınızı adresinizden aldığımız gibi anlaşılan fiyattan ödemelerinizi nakit olarak yapmaktayız.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir