Home / Antika Eşya / Kadıköy Antika Eşya Alıcıları

Kadıköy Antika Eşya Alıcıları

Kadıköy antika eşya

Bazı mobilyalar zaman geçse de değerlerini yitirmemektedir. Bu mobilyalar özellikle eski yıllarda el yapımı ve kaliteli ağaç kullanılarak yapılan mobilyalardır. Ayrıca özel sanat çizgilerine sahip ve o dönemin çizgilerini üzerinde taşıyan mobilyalar olma özelliği taşımaktadır. Kadıköy antika eşya alanlar olarak sizlerin sahip olduğu bu mobilyaları değerlendirmenize imkan tanımaktadır. Sahi olunan bu değerler zaman içerisinde elde çıkarılmak istenebilir. Bu tür durumlarda eşyayı satmak için birçok yere başvurabilirsiniz. Ancak bu tarz girişimlerde genel olarak fiyat konusunda anlaşma sağlanamayabileceği gibi eşyanın satılması için uzun süre beklenmesi gerekebilir. Yaşanılan bu tarz sorunlu durumları kendi lehinize çevirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy antika mobilya alan yerler olarak sizlere sunduğumuz hizmetimizde eski ve değerli olan eşyalarınızı almaktayız. Verdiğimiz hizmetten her zaman müşterilerimizin memnun kalması için bütün detayları düşünerek en iyi hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da verdiğimiz bu hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde sizlerde eski ancak değerli eşyalarınızı hızlı bir şekilde satmanın keyfini sürebilirsiniz. Eşyalarınızı satmak için günlerce beklemenize gerek yok. Eşyalarınız ile ilgilenenler ile sürekli pazarlık yapmanıza da gerek yok. Yapmanız gereken eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını bizlere ulaştırmaktır. Fotoğrafları akıllı cep telefonlarınızdan bizlere ulaştırabileceğiniz gibi mail yolu ile de ulaştırmanız mümkündür. Fotoğraflarınız gelir gelmez firmamız gerekli olan inceleme işlemlerini başlatmaktadır.

Bu konuda uzman olan Kadıköy antika alıcıları olarak fotoğraflardan gerekli incelemeleri yaparak sizlere ön fiyat teklifi vermektedir. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmeniz üzerine ise kendi araçlarımız ile bulunduğunuz adrese gelmekteyiz. Kendi araçlarımız ile gerekli nakliye işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede nakliye adına herhangi bir işlemle ilgilenmenize gerek kalmamaktadır. Yerinde inceleme yaparak eğer eşya fotoğraflardaki gibiyse alım işlemi hemen gerçekleşmektedir. Bu konuda firmamızın en önemli özelliklerinden biri ise eşyalarınızı aldığımızda ödemenizi anında ve nakit olarak yapmaktayız. Böylelikle hiç beklemeden çok kısa bir süre içerisinde eşyalarınızı satmanın keyfini sürebilirsiniz. Özellikle nakit ihtiyacından dolayı satmak istediğiniz eşyaları hemen değerlendirmek istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Mobilyaların yanı sıra diğer eski ve değerli olan eşyalarınızı bizim aracılığımız ile değerlendirebilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir