Home / Antika Eşya / Güngören Antika Eşya Alıcıları

Güngören Antika Eşya Alıcıları

Güngören antika eşya

Koleksiyoncular eski ancak değerli olan birçok eşyayı biriktirirler. Koleksiyonlar belki de yıllar boyunca eşya biriktirme sonucu ortaya çıkar. Diğer yandan sahip olunan eşyalar zaman içerisinde alınıp satılmak istenebilmektedir. Koleksiyon sahipleri değerli olan eşyalarını çeşitli yollarla satmak isterler. Özellikle hızlı bir satış işlemi gerçekleştirmek için Güngören antika eşya alanlar olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde sahip olduğunuz eski ve değerli olan eşyalardan satmak istediklerinizin incelenmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda uzun yıllardan beri edindiğimiz deneyim ile eski ve değerli olan eşyalarınızı incelemekte ve bir değer biçmekteyiz. Sizlerin de kabul etmesi ille satış işlemleri gerçekleştirilerek satmak istediğiniz eşyaları satmanıza olanak sağlamaktayız.

Değerli ve eski birçok eşyayı Güngören antika mobilya alan yerler olarak değerlendirmenizi olanak vermekteyiz. Mobilyalar, sandalye, masa, müzik aletleri, eski halılar, eski aksesuarlar ve daha birçok eşyanızı bizimle değerlendirmeniz mümkündür. Satmak istediğiniz eşyanızı öncelikle bizlere getirmenize hiç gerek yok. Bunu için zaman kaybetmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek satmak istediğiniz ürünlerin detaylı fotoğraflarını bizlere iletmektir. Bu konuda gerekli olan incelemeleri yapan personellerimiz eşyanızın fotoğraflardan görünen durumuna göre fiyat teklifinde bulunacaktır. Sizlere sunduğumuz fiyat teklifi ön tekliftir. Çünkü ürün yakından incelendiğinde orijinal olmaması veya fotoğraflardan daha farklı durumda olması gibi birçok durumla karşılaşılabilir. Böyle durumlarda fiyat teklifinde değişiklikler gerçekleştirilebilir.

Güngören antika alıcıları olarak ayrıca nakliye işlemlerini de tarafımızdan gerçekleştirmekteyiz. Özellikle büyük mobilya veya tablo gibi eşyaların taşınması oldukça zahmetli olabilmektedir. Bu konuda herhangi bir zorluk yaşamamanız için nakliye işlemlerinin hepsi tarafımızca gerçekleştirmektedir. Sizin yapmanız gereken satış işlemleri için bizimle iletişime geçmek ve adresinizi bizimle paylaşarak sizlere ulaşmamızı sağlamaktır. Firmamız aynı zamanda müşterilerinin bu işlemlerden her zaman memnun kalması için gerekli olan bütün detayları düşünmektedir. Ödemelerimiz her zaman nakit ve eşyaları aldığımız an yapılmaktadır. Böylelikle özellikle hızlı bir şekilde satmak istediğiniz eşyalarınızda bizimle iletişime geçerek fazla beklemeden satış işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerde değerli eşyalarınızı tam değerinde satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek satış işlemlerinin sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir