Home / Antika Eşya / Esenyurt Antika Eşya Alıcıları

Esenyurt Antika Eşya Alıcıları

Esenyurt Antika Eşya

Esenyurt ilçesinde yaşıyor ve elinizde eski ancak değerli eşyaları satmak istiyorsanız Esenyurt antika eşya alanlar olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetimiz sayesinde ne iyi şekilde satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizin en iyi şekilde satış işlemlerini gerçekleştirmesi üzerine kuruludur. Bu konuda zarar görmeden eşyalarının tam değerin satışlarını yapmalarını sağlamaktayız. Aynı zamanda bu satışlar hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylelikle hem hızlı hem de doğru fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Firmamıza birçok eski ve değerli eşyanızı satabilirsiniz. Bilindiği gibi daktilolar oldukça eski zamanlardan günümüze kalmış yazı aletleridir. Bilgisayarın yaygınlaşmadığı zamanlarda dahi kullanılsa da bazı daktilolar çok eski zamanlardan günümüze ulaşmıştır. Eski zamanların kalitesini ve sağlamlığını barındıran bu daktilolar yüksek değerlere sahip olmaktadır. Nadir bulunmaları ve kaliteli olmaları sayesinde yüksek fiyatlara satma imkanından yararlanabilirsiniz.

Esenyurt antika mobilya alan yerler olarak bizlere eski ve değerli mobilyalarınızı da satabilirsiniz. Günümüzde Osmanlı döneminden kalan birçok mobilya vardır. O zamanın el işçiliğinin kalitesi ile çok dayanıklı ve estetik olan bu mobilyalar hala kullanılabilmektedir. Aynı zamanda da önemli bir değere sahiplerdir. Bu eşyalara sahip olanlar ise zaman içerisinde bu eşyaları satmak isteyebilmektedir. Satış işlemlerinin hem hızlı hem de değerinde satılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elinizde bulunan eski eşyaları artık kullanmıyorsanız veya nakit ihtiyacınızdan dolayı satmanız gerekiyorsa bizlerle hemen iletişim kurabilirsiniz. Eşyalarınızın bir değerinin olup olmadığını öğrenmekte çok kolay. Yapmanız gereken satmak istediklerinizin fotoğraflarını çekerek bizlere göndermektir. Fotoğrafları bizlere akıllı cep telefonları yardımı ile veya mail yolu ile iletebilirsiniz. Gerekli incelemeleri yapan personellerimiz eşyanızın eski olmasından dolayı bir değere sahip olup olmadığını belirtecektir. Eğer bir değere sahipse ve verdiğimiz fiyat teklifi sizin için uygunsa alım işlemleri hemen yapılmaktadır.

Eşyalarınızın alım işlemleri ise adresinize gelerek yapılmaktadır. Kendi araçlarımız ile İstanbul’da herhangi bir adrese gelerek eşyalarınızı almaktayız. Esenyurt antika alıcıları olarak eşyalarınızı aldığımız anda nakit olarak ödemelerinizi yaparak sizin sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Böylelikle eski eşyalarınızı anında değerlendirmenin keyfini sürebilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir