Home / Antika Eşya / Fatih Antika Eşya Alıcıları

Fatih Antika Eşya Alıcıları

Fatih Antika Eşya

Eski bir eşyaya sahipseniz bu eşyanın yüksek bir değeri olabilir. Fatih antika eşya alanlar olarak sizlerin bu tarz eşyalarınızı değerinde satmanıza olanak sağlamaktayız. Günümüzde eski yıllarda üretilen eşyalara ilgi git gide artmaktadır. Özellikle eski çağlarda yaşanan olayları konu alan film ve dizilerin çoğalması ile artık günümüzde o dönemlere ait kıyafetler ve eşyalara ilgi daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle de bu eşyalara olan talep arttığı için değerleri de artmaktadır.

Fatih’te yaşıyorsa ve kılık, kama, balta gibi eski zamanlardan kalmış savaş aletlerine sahipseniz bu savaş aletlerini değerinde satabilirsiniz. Ancak bu tarz eski ancak değerli eşyaların tam olarak ne kadar değere sahip olduğunu saptamak zordur. Konu hakkında bilgisi olmayan kişiler bu tarz eşyaların gerçek değerini bilemezler. Fatih antika alıcıları olarak verdiğimiz hizmetlerde sizin sahip olduğunuz bu eşyaları en iyi şekilde değerlendirmekteyiz. Eski eşyalar konusunda uzman olan firmamız sizin sahip olduğunuz bu tarz savaş aletlerinin gerçek değerini sizlere sunmaktayız. Eğer kabul ederseniz de bu tür eşyalar sizlerden alınmaktadır.

Satış işlemleri ise oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle bizlere sahi olduğunuz savaş aletlerinin fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Bizler göndermiş olduğunuz fotoğrafları inceledikten sonra sizlere ön fiyat teklifi sunarız. Kesin fiyat teklifi sunmamamızın da bazı nedenleri vardır. Çünkü elinizde bulunan eşyanın orijinal olmama durumu veya fotoğraflarda görülmeyen kusurları olabilir. Böyle durumlarda iki tarafında zarar görmemesi için ön fiyat teklifi sunulur.

Adresinizde gelerek eşyanızı teslim almak istediğimizde gerekli incelemeler yapılır ve eğer gerekirse fiyatta revizeler yapılabilir. Fiyatta anlaşılması üzerine de firmamız ödemelerinizi nakit olarak yapmakta ve eşyalarınızı adresinizden almaktadır. Sizlerde sadece savaş aletlerini değil birçok eski ve kıymetli eşyayı satın almaktayız. Fatih antika mobilya alan yerler olarak mobilyaların yanı sıra eski saatler, eski daktilolar, eski koltuklar, eski avizeler, eski tablolar, eski halılar gibi birçok eşyayı sizlerden satın almaktayız. Verdiğimiz bu kaliteli ve hızlı hizmet sayesinde eşyalarınızı değerinde sattığınız gibi en hızlı şekilde satma imkanından da yararlanarak sahip olduğunuz bu değerleri nakde çevirebilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir