Home / Antika Eşya / Antika Mobilya Alım Satım

Antika Mobilya Alım Satım

Antika Mobilya Mağazası

Antika mobilya alanlar, denildiği zaman akıllara hiç şüphe yok ki antika eşya geliyor. Antika eşya çok eskilerden günümüze kadar gelmeyi başaran ve gün geçtikçe daha değerli hale gelen eşyalardır. Bu eşyalar oldukça özel formuyla eskiye olan özlemin giderilmesi için günümüzde web siteleri üzerinden görsel sunum yapılarak hem üretici hem de müşteri ile buluşması hedefleniyor. Firmamız bu konuda tüm deneyimlerini ortaya koyarak sizlere kurduğumuz web sitesi üzerinden hem antika eşya hakkında bilgi vermekte hem de antika eşya niteliğinde olan mobilyalarınıza talip olmaktadır. Buna göre ürünün özelliklerine göre porselen, mobilya, ahşap, cam ürünlerden tutup, radyo, pikap ve dekoratif eşyalara kadar alım yapmaktayız. Geçmişten günümüze aynı estetik havasıyla gelebilen her türlü antika eşyanızın kıymetini bilerek değerinde alım yapan firmalardan bir tanesi olarak yolumuza kaldığımız yerden devam etmekteyiz. Bu sebeple firmamız ile iletişim halinde olarak antika mobilyalarınızın ekspertiz hizmetini isteyebilirsiniz.

Antika Mobilya Alım Ve Satım Aşamaları Nasıl İlerler?

Antika mobilya alım antika mobilya satım konusunda da uzman ekimiz tüm deneyimlerini ortaya koymakta ve yaptığı tüm işlerde memnuniyet olarak karşı dönütler almaktadır. Yapmanız gereken sadece antika mobilyalarınızın fotoğrafını bizlere web sitemiz üzerinden ya online olarak yada mail atarak göndermeniz olacaktır. Bundan sonrası alanında uzman ekibimizin ekspertiz çalışmaları ve fiyat vermeleri ile devam edecektir. Geçmişten günümüze kadar gelen ve çok iyi şartlarda korunmuş mobilyalarınızı vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Hangi Tür Antika Mobilya Alımı Gerçekleştirilir?

Antika mobilya alan yerler olarak aranılan tüm kriterleri üzerinde barındıran firmamız elinizdeki tüm ender parçaların alımını yaptığı gibi mobilya üzerinde daha çok hizmet vermektedir. Yıllarca korunarak bu günlere kadar gelen koltuk, berjer, kanepe, konsol, masa- sandalye, şifonyer, vitrin, dolap, paravan sehpa vb. gibi ürünlerin alımını gerçekleştirerek müşterilerinin isteklerine anında cevap veren firmamız, 7/24 hizmet vermektedir. Tamamen güvenilir bir adres arıyorsanız ve mobilyalarınızı değerinde elden çıkarmak istiyorsanız, bizi tercih ederek antika mobilyalar üzerinde çalışan uzman ekibimizin destek olmasına yardımcı olabilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir