Home / Antika Eşya / Esenler Antika Eşya Alıcıları

Esenler Antika Eşya Alıcıları

Esenler antika eşya

Tablolar birçok objeyi tasvir ettiği gibi doğa, insan, hayvan, yapı gibi birçok varlığı yansıtır. Bazı tablolar ise ünlü ressamlar tarafından çizilmektedir. Günümüzdeki ressamların yanı sıra eski zamanlarda yaşamış ve eserlerini bırakmış ressamların tabloları günümüzde daha yüksek değerlere sahip olmaktadır. Esenler antika eşya alanlar olarak sizlerin sahip olduğu bu tabloların alım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğunuz tabloları zaman içerisinde satmak isteyebilirsiniz. Bu tarz durumlarda en iyi fiyat teklifini ve hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Esenler antika alıcıları olarak verdiğimiz hizmette sahip olduğunuz tablolar özenle incelenmektedir. Bu incelemelerin doğru sonuç vermesi için inceleyen kişinin bu konuda uzman olması çok önemlidir. Firmamız ise bu konuda son derecede tecrübeli ve yılların verdiği bir deneyime sahiptir. Bu nedenle bizlere satmak istediğiniz tablolar gerçek değerlerinde satılması sizin de zarar görmemenizi sağlamaktadır.

Tablolarınızı satmak istediğiniz internet üzerinden satabilir veya yakınlarınıza teklifte bulunabilirsiniz. Ancak elinizde bulunan bu eşya eşyanın gerçek değerini bilmediğiniz gibi bu şekilde hızlı bir şekilde satma imkanınız da çoğu zaman bulunmamaktadır. Sahip olunan bu tür eşyaların satılma nedenleri de çoğu zaman nakit ihtiyacını karşılanmasıdır. Bu nedenle de hızlı bir şekilde satışın sonuçlandırılması istenir. Böyle bir ihtiyacınızın hızlı, güvenilir ve en iyi fiyattan karşılanmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bizlerle alım satım işlemlerinin yürütülmesi için öncelikle tablonuzun fotoğrafını bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu konuda zamandan tasarruf etmek için fotoğrafları akıllı cep telefonlarından bizlere ulaştırabileceğiniz gibi mail yolu ile de ulaştırabilirsiniz. İncelemelerimiz sonucunda sizlere fiyat teklifini sunmaktayız. Eğer fiyat teklifimizi kabul ederseniz adresinizden eşyanızı almaktayız. Adresinizde ise bizlere satmak istediğiniz eşyanın orijinalliği kontrol edildikten sonra nakit ödeme ile eşyanız sizlerden alınmaktadır.

Firmamız sizlerden sadece tablo almamaktadır. Esenler antika mobilya alan yerler olarak sizlerden tabloların yanı sıra mobilya, halı, saat, avize, müzik aleti gibi birçok eski ve değerli eşyaları almaktadır. Günümüz ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ve eski eşya alım satım işlemlerin de profesyonel hizmet veren firmamız sayesinde satışlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir