Home / Antika Eşya / Küçükçekmece Antika Eşya Alıcıları

Küçükçekmece Antika Eşya Alıcıları

Küçükçekmece antika eşya

Mobilyalar her evin ihtiyacı olan eşyalardır. Günümüz modern mobilyaların yanı sıra bazı insanlar eski ve değerli mobilyaları kullanmayı daha çok tercih eder. Onlarca yıl öncesinden üretilmiş bazı mobilyalar oldukça değerli olmaktadır. Bunun nedeni ise eski zamanlarda bu tarz eşyalar yüksek kaliteli ağaçlardan ve el işçiliği ile üretilmeleridir. Büyük bir emek ve özenle üretilen bu eşyalar ise çok uzun yıllar sahibine hizmet verebilmektedir. Bir diğer yandan bu tarz eşyalar zaman içerisinde daha da nadir bulunmaya başladığı için nadir olmaları ile daha da değerli olmaktadır. Küçükçekmece antika eşya alanlar olarak sizlere verdiğimiz hizmetimizde bu tarz değere sahip olan eşyalarınızı hemen satın almaktayız.

Küçükçekmece antika mobilya alanlar olarak verdiğimiz hizmette her türlü eski, değerli olarak mobilyalarınızı almaktayız. Bu anlamda masa, sandalye, koltuk, sehpa, avize gibi birçok eşya değerlendirilebilmektedir. Atalarınızdan kalan eşyaları hemen değerlendirme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bir koleksiyoncuysanız ve elinizde değerli eski eşyalar varsa bunları nasıl değerlendireceğiniz hakkında arayış içine girmenize gerek yok. Yapmanız gereken bizleri arayarak eşyalarınıza değer biçilmesi ve satış işlemlerinin hemen gerçekleştirilmesini sağlamanızdır. Verdiğimiz hizmet özel bir hizmettir ve eski eşya satan kişilerin bu hizmetten memnun kalarak her zaman bizleri tercih etmesi için birçok ayrıntıyı özenle işleyerek hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bu sayede İstanbul’da bu hizmeti en iyi veren firmalardan biri olma özelliğimizi kazanmış bulunmaktayız.

Eski ve değerli olan eşyanızı satmak istediğinizde yapmanız gereken öncelikle eşyalarınızın fotoğraflarını çekmektedir. Fotoğrafları çekerken ne kadar çok detay verilirse fiyatlandırma bizim için o kadar kolay olacaktır. Çektiğiniz fotoğrafları ise bizlere Whatsapp veya mail yolu ile ulaştırabilirsiniz. Küçükçekmece antika alıcıları olarak verdiğimiz bu hizmette gönderdiğiniz fotoğraflar incelenmekte ve eşyanızın ne kadar değere sahip olduğu tespit edilmektedir. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmeniz üzerine ise kendi araçlarımız ile istediğiniz adresten eşyaları hemen almaktayız. Bu hizmet sayesinde eşya satmak için beklemeye gerek yok. Ayrıca ödemeler de nakit olarak tarafımızda eşyalarınızı teslim aldığımız zaman yapılmaktadır. Böylelikle eski eşya satışlarında en kaliteli hizmeti almış olursunuz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir