Home / Antika Eşya / Sultangazi Antika Eşya Alıcıları

Sultangazi Antika Eşya Alıcıları

Sultangazi antika eşya

Eski zamanlardan kalma eşyalarınızı değerlendirmek için satmak istiyorsanız Sultangazi antika eşya alanlar olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Bazı durumlarda eşyalarınızı internette ilan vererek satmak isteyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmeniz içinde oldukça fazla internet sitesi vardır. Birçok alternatifin olması sizin birçok yere ilan vermeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Diğer yandan bu tarz sitelerden bazıları ise ücretlidir. İlan yayınlama ücreti ödeyerek ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. İlan yayınlama ücretinin yanı sıra satış yaptıktan sonra tahsil ettiğini tutarın bir kısmını ilan sitesi alır ve sizlere kalan kısım ödenir. Bu şekilde yapacağınız satışlarda para kazansanız da önemli bir kısmı ilan sitelerine gidecektir. Ancak bizleri tercih ederseniz sizlere sunduğumuz fiyatın hepsi sizin olacaktır.

Sultangazi antika mobilya alan yerler olarak verdiğimiz bu hizmette sizlerden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Bir eşyayı sattığınızda özellikle kargolama işlemleri de para tutmaktadır. Bazı durumlarda eşyayı satan kişi kargo ücretini ödemek zorunda kalabilir. Bu tarz durumlarda ise yine kazanacağınız paranın bir kısmından fedakarlık yapmanız gerekecektir. Ancak firmamız ile alım satım sürecini başlattığınızda bütün nakliye işlemleri tarafımızca gerçekleştiği gibi sizlerden nakliye ile ilgili herhangi bir ücret talebinde de bulunmamaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde eşyayı sattığınız fiyattan herhangi bir ücret ödemeden bizlerle ticaretinizi yapabilir ve eski ama değerli olan eşyalarınızı nakde çevirme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Verdiğimiz bu hizmet sayesinde aynı zamanda hızlı bir şekilde eşyalarınızı satmanın da keyfini çıkarabilirsiniz. İnternetten satmak istediğiniz eşyalarınızın hemen satılma garantisi yoktur. Günlerce veya haftalarca beklediğiniz halde eşyanız satılamayabilir. Ancak bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı satmak istediğinizde eşyalarınızın hemen alınmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle eşyalarınızı satarken beklemek zorunda da kalmazsınız. Eşyalarınızı Sultangazi antika alıcıları olarak bizlere satmak içinse fotoğraflarını bizlere ulaştırmanız yeterlidir. Firmamıza göndereceğiniz fotoğraflar incelendikten sonra sizler fiyat teklifi verilmektedir. Sizlere sunduğumuz fiyat teklifini kabul etmeniz üzere firma yetkililerimiz sizlerle iletişime geçerek istediğiniz herhangi bir adresten eşyalarınızı teslim almaktadır. Eşyalarınızı teslim alırken aynı zamanda ödemelerinizde nakit olarak hemen yapılır. Sizlerde değerinde eşya satmak ve bu işlemlerin ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir