Home / Antika Eşya / Şile Antika Eşya Alıcıları

Şile Antika Eşya Alıcıları

Şile antika eşya

Bir eşya eski ve değerli olması için genel olarak 100 yıldan fazla bir ömre sahip olması gerekir. 100 yıldan büyük olan ve günümüze kadar gelmiş, kullanılabilir olan bazı nadir bulunan eşyalar eski değerlerinden daha yüksek değerlere alıcı bulabilmektedir. Şile antika eşya alanlar olarak sizlere bu konuda hizmet vererek sahip olduğunuz bu eşyaları değerinde satmanızı sağlamaktayız. Bu konuda birçok eşyanızı bizlere satmanız mümkündür. Tarihi bir değer taşıya mobilya, gümüş eşyalar, altın eşyalar, çeşitli objeler, müzik aletleri, para gibi birçok eşya değerlendirilebilir. Sizlerin de sahip olduğu bu tarz eşyalar varsa yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek eşyaların değerinde alınmasını sağlamaktır.

Koleksiyoncular bu konuda en çok değerli eşyaya sahip olan kişilerdir. Dini eşyalar veya sıradan kullandığımız eşyaların yanı sıra çeşitli kazılar sonucu ortaya çıkan eski medeniyetlerin eserleri olan bu eşyaları hemen satmanız mümkündür. Şile antika mobilya alan yerler olarak verdiğimiz hizmette bu değere sahip olan bütün eşyalarınızı satmanız mümkündür. Tarihsel değere sahip ve günümüze kadar ulaşmış bu eşyaları değerinde satmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ayrıca eşyaları bizlere getirmenizde gerekmemektedir. Yapmanız gereken eşyaların detaylı ve kaliteli fotoğraflarını çekerek bizlere ulaştırmaktır. Bu konuda bizlere Whatsapp üzerinden ulaşabileceğiniz gibi mail yolu ile de eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere ulaştırmanız mümkündür. Fotoğrafların bizlere gelmesi ile hızlı bir şekilde değerlendirme süreci başlamaktadır.

Eski ve değerli eşyaların değerlendirilmesi konusunda uzman olan firmamız gönderdiğiniz fotoğraflara göre eşyalarınızı inceleyecektir. İnceleme sonucunda ise eşyalarınızın ne kadar edeceği sizlere hızlı bir şekilde bildirilmektedir. Eğer verdiğimiz fiyat teklifini kabul ederseniz firmamız en kısa süre içerisinde sizlere ulaşarak kendi araçlarımız ile eşyalarınızı adresinizden hemen almaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde değerli olan eşyalarınızı satmak için günlerce beklemenize gerek kalmadığı gibi eşyalarınızı satarken herhangi bir nakliye süreci ile ilgilenmenize de gerek kalmamaktadır. Şile antika alıcıları olarak bütün süreci bizler sürdürerek sizin en iyi hizmeti almanızı sağlamaktayız. Böylelikle bizlerle her zaman eşya alım satım işlerinizi gerçekleştirerek eşyalarınızın değerinde satmanın keyfini sürebilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir