Home / Antika Eşya / Şişli Antika Eşya Alıcıları

Şişli Antika Eşya Alıcıları

Şişli antika eşya

Tarihsel değere sahip olan bazı eşyalar koleksiyoncular tarafından toplandığı gibi bazı kişilerinde kendi ailelerinden kalma eşyalar bu özelliğe sahip olabilmektedir. Şişli antika eşya alanlar olarak sizlere bu konuda kaliteli hizmet vermekteyiz. Sahip olduğunuz bu tarz eşyalar ise zaman içerisinde kullanılmadığı gibi daha da eskimektedir. Eşyanın eskimesi ise estetik açıdan daha az değere sahip olmasına neden olabileceği gibi zaman içerisinde fonksiyonları da kaybolabilir. Bu nedenle eşyanızı kullanmadığınızda satarak nakde çevirebilirsiniz. Firmamız ise bu konuda sizlere hizmet vererek eşyanızı bizlere satarak değerlendirmenize fırsat sunmaktayız. Bu işlemleri gerçekleştirmeniz ise oldukça basittir. Gerçekleştirmeniz gereken birkaç prosedür sonrasında eşyalarınızın tarafımızca hemen alınmasını sağlayabilirsiniz.

Şişli antika mobilya alan yerler olarak verdiğimiz hizmette sizlerin en iyi hizmeti almanız için bütün imkanlarımızı kullanmaktayız. Bu nedenle eşyalarınız hakkında fiyat değerlendirilmesi yapılması için eşyalarınızı bizlere getirmenize gerek yoktur. İnsanlar için bu süreç oldukça sorunlu olabilir. Fiyat değerlendirilmesi için küçük eşyalar taşınabilir ancak özellikle koltuk, masa, piyano, halı gibi eşyaların taşınması çok zordur. Böyle bir durumla ilgilenmemeniz için sizlere fiyat teklifini fotoğraflardan vermekteyiz. Yapmanız gereken ise eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bizlere ulaştırmanızdır. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerken de eşyanın bütün detaylarını net bir şekilde çekmeniz oldukça önemlidir. Çektiğiniz fotoğrafları bizlere ulaştırmanızda çok kolay. Mail adresimize veya Whatsapp iletişim numaramıza fotoğrafları gönderebilirsiniz. Böylelikle hiçbir yere gitmeden fiyat teklifi almanız mümkündür.

Konusunda uzman olan firmamız gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyerek kısa süre içerisinde sizlere eşyalarınızın ne kadar edeceği hakkında bilgi vermektedir. Verdiğimiz fiyat ön fiyat teklifidir. Bunu nedeni ise bazı durumlarda bizlere gönderilen fotoğraflar ile teslim almaya geldiğimizdeki eşyaların farklılık göstermesidir. Eşyaların orijinal olmaması veya fotoğraflarda gösterilmeyen kusurlarının olması eşyanın fiyatının düşmesine neden olabilir. Şişli antika alıcıları olarak kendi araçlarımızla adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceledikten sonra ödemenizi nakit olarak yaparak sizlerden eşyalarınızı almaktayız. Sizlerde eşyalarınızı beklemeden değerinde satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın sizlere vereceği hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı satmanın keyfini çıkarabilir ve ödemenizi nakit olarak alabilirsiniz.

About admin

İstanbul'da Antika Eşya Alan Yerler Olarak Değerinde Ve Nakit Antika Eşyalar Alınır Ve Satılır, Cep: 0532 254 98 22 

Check Also

Eski Tabanca Alım Satım

Antika Tabanca Alanlar

Antika Tabanca Alan Yerler Antika tabanca alanlar, çıkan son yönetmeliklere göre hareket eden kurumsal firmamız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir